Hakkımızda

Omaksan makine, sektörel tecrübelerini bir çatı altında toplayarak Uluslararası platformda gelişen makine sanayi alanında söz sahibi olmak isteyen yetenekli ve dinamik bir kadro tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet konusu ağaç işleme makinelerı üretimidir. Sektörün değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla sürekli olarak ar-ge yatırımlarını arttıran, kurumsal alt yapısını kuvvetlendiren firmamız kaliteli ve yenilikçi makineleri ile sektördeki söz sahibi firmalardan biri olmuştur.

Vizyonumuz
Omaksan makine, Türkiye’nin makine sanayisinin geleceğinde lider firmalardan biri olmayı hedefler.Ülkemiz için ürettiğimiz katma değer ile insanımızın sosyo kültürel zenginliğinin arttırılmasında önemli katkısı olan yegane kuruluşlardan biri olmak nihai ve sürekli gayemizdir.

Misyonumuz
Çevreye saygılı ve toplam kaliteyi esas alan kurumsal yapımız ile sektörün talep ettiği akıllı ve kullanıcı dostu makine çözümlerini sunmaktayız.

Bu misyonumuzun gereği olarak sürekli sektör taraması yapmak, yerel ve global ihtiyaçları belirlemek ,iyi eğitim almış yetenekli kişilerden oluşan kadromuzu büyütmek ve de bizleri geleceğe taşıyacak bilgi birikimimizi arttırmaktır.

Söz veriyoruz!
Sürekli gelişen teknoloji ve talepleri anında karşılamayı amaçlayan üretim anlayışımızla, hızını daima artıran ürünlerimizi hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Hedeflerimiz
Başarının temelini işini en iyi şekilde yapmak olduğunu biliyoruz. Bildiğimiz bir başka gerçekse bu başarının sürdürülebilir olması gerekliliğidir. “OMAKSAN’IN ” öncelikli hedefi kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek kurumsal kimliğini bu temelde şekillendirmektir.

 Belgelerimiz
Görüntülemek için tıklayınız